CIT – rozliczenia w Meritum Wrocław

Biuro rachunkowe Meritum posiada ogromne doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych – od kilkunastu lat zajmujemy się rozliczaniem podatku dochodowego od osób prywatnych. Znajomość przepisów prawnych oraz umiejętne ich wykorzystywanie na korzyść przedsiębiorcy pozwala na osiągnięcie obopólnej korzyści. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak optymalizować podatki – oferujemy doradztwo oraz przeprowadzenie działań związanych z obniżeniem kosztów podatkowych.

Oferujemy pomoc w rozstrzyganiu problemów związanych z ustaleniem przychodów i kosztów. Zgromadzona na przestrzeni lat wiedza pozwala nam na kompleksową obsługę przedsiębiorców w wielu dziedzinach prawa podatkowego oraz finansowego. CIT jest podatkiem, który pozwala na pewną dowolność, dzięki czemu działania optymalizacyjne pozwalają na osiągnięcie wymiernych korzyści niskim nakładem sił.

Skorzystaj z obsługi CIT- zadzwoń do Meritum!

Nasze biuro proponuje wiele rozwiązań, które przyczyniają się do zmniejszenia podatku CIT. Ulga na badania i rozwój pozwala na odliczanie nawet do 50% kosztów kwalifikowanych – Meritum kompleksowe przedstawia praktyczne aspekty korzystania z ulgi B+R, z której skorzystać może każdy przedsiębiorca działający na terenie Polski.

CIT fundacji i stowarzyszeń – Wrocław i okolice

Biuro rachunkowe Meritum posiada duże doświadczenie we współpracy z fundacjami oraz stowarzyszenia, co pozwala nam na oferowanie działań związanych z rozliczaniem podatku CIT dla tych podmiotów. Ustawa regulując podatek dochodowy dla fundacji oraz stowarzyszeń umożliwia zwolnienie poszczególnych form działalności z opłat – nasi pracownicy prowadzą pełen doradztwo w tym zakresie.

bezpieczne-doradztwo-podatkoweDokładne wyliczenia oraz sugestie dla Klientów ✔

szybka-analiza-klienta

Szybkie i rzetelne rozliczenia przedsiębiorców ✔

Poniżej znajduje się nasza oferta. Zachęcamy przedsiębiorców z Wrocławia oraz okolic do kontaktu.

– rozliczanie osób prawnych

– obsługa firm

– prowadzenie doradztwa podatkowego

rozliczenia CIT dla przedsiębiorców

ul. Powstańców Śląskich 118 lokal 7
(galeriowiec)

53-333 Wrocław

+ 48 601 97 79 50

( 071) 78 100 26

 

Marketing: Pozycjonowanie LTB