Kadry i płace w Meritum

Obsługa kadrowo-płacowa to działania związane m.in. z prowadzeniem dokumentacji, sporządzaniem list płac oraz obsługą zleceniobiorców. Dynamiczne zmiany, które zachodzą w na polskim rynku, prowadzą do powstawania wielu komplikacji w tym zakresie. Rewolucja w umowach zlecenie oraz nowe regulacje związane z minimalną stawką godzinową zachęcają właścicieli firm do korzystania z usług biur rachunkowych.

Meritum prowadzi audyt zawartych umów pod kątem zmian w przepisach – pracownicy biuro posiadają rozległą wiedzę na temat zachodzących zmian prawnych, dzięki czemu oferowane wsparcie  pozwala na udzielenie szczegółowych informacji w tym zakresie oraz w pomoc we wdrażaniu zmian.

Meritum, czyli kadry i płace pod kontrolą

Biuro rachunkowe Meritum od lat specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej  – jesteśmy liderem na wrocławskim rynku, o czym świadczą rekomendacje oraz pozytywne opinie naszych klientów. Nasza firma prowadzi szerokie działania związane z ochroną wynagrodzenia – od lat pomagamy klientom w zakresie doradztwa.

Kadry i płace – oferta przygotowana dla klientów Meritum

☗   sporządzanie list płac

☗   kompleksowa obsługa zleceniobiorców

☗   prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej

☗   ewidencja czasu pracy

☗   rozliczanie zasiłków

Wrocław to główny obszar działalności naszego biura rachunkowego.

 

Zapraszamy do kontaktu

Samozatrudnienie – zagrożenia ZUS i PIP

Samozatrudnienie jak ciekawą alternatywą dla umowy o pracę – wprowadzą pewną elastyczność na linii pracodawca – zleceniobiorca oraz pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z opłacanie składek ubezpieczeniowych. Ta forma zatrudnienia wiąże się jednak z pewnymi zagrożeniami ze strony ZUS oraz Państwowej Inspekcji Pracy. W niektórych przypadkach samozatrudnienie może zostać uznane za stosunek pracy – biuro rachunkowe Meritum oferuje kompleksową pomoc oraz doradztwo w sytuacji zaistnienia problemów związanych z tą formą zatrudnienia.

ul. Powstańców Śląskich 118 lokal 7
(galeriowiec)

53-333 Wrocław

+ 48 601 97 79 50

( 071) 78 100 26

 

Marketing: Pozycjonowanie LTB